Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Bolu parça eşya taşıma olarak genellikle evden eve, ofisten ofise veya bir semtten başka bir semte yapılan mobilya, beyaz eşya, çeyizlik eşya vb. türden eşyaların taşınma işlemini yapıyoruz. Parça eşya taşıma işlemi eşya sayısına göre ödenen tutarda gerçekleştirilen bir işlem olduğu için şehirler arası ve şehir içi nakliyata göre oldukça uygun bir taşınma yöntemidir.

Bolu Parça Eşya Taşıma Paketleme

Parça olarak eşya taşıma diğer nakliye işlemlerinden farklı olarak tüm paketleme, montaj ve geri montaj işlemlerini kapsamaktadır. Parçaları sökülmesi gereken beyaz eşya gibi ürünlerin tüm sökülme ve birleştirilme işlemi firma tarafından yapılmaktadır. Eşya paketleme işlemi her eşyaya uygun olan paketler ve koliler ile özenli bir şekilde yapılmaktadır. Hava alan poşetler ve elektronik eşyaların zarar görmemesi için özel olan köpüklü kutular sayesinde eşya taşıma işlemi sorunsuz yapılmaktadır.

Bolu Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma 

Sektörde Bolu şehirlerarası parça eşya taşıma da tıpkı diğer taşıma işlemleri gibi şehirler içi ve şehirler arası yapılabilmektedir. Şehirler arası yapılan parça eşya taşıma işlemlerinde aynı güzergaha giden başka eşyalar olana kadar firmanın depolarında eşyalar muhafaza edilmektedir. Eşyaların beklediği bu depolar tamamen güvenli ve 24 saat güvenlik kamerasıyla izlenen yerler olmalıdır.

Bolu Parça Eşya Taşıma Sözleşmesi

Her nakliyat öncesinde yapılması gerektiği gibi  Bolu parça eşya taşıma sırasında da sözleşme yapılması önemli bir noktadır. Anlaştığınız firma ile yaptığınız sözleşme dahilinde ödeyeceğiniz tutarı sözleşme yazacağınız için sizden ek bir ücret talep edilmesinden kaçınmış olacaksınız. Ayrıca sözleşmede taşınma işleminin gerçekleştireceği yeni ve eski adres yazacağı için adres karışıklığı gibi sorunlar yaşanmayacaktır.